PharmDr. Jana Bartoňová, Lékárna Na Novém Městě Lékárny Jičín


PharmDr. Jana Bartoňová, Lékárna Na Novém Městě

Lékárna Na Novém Městě je fyzická osoba s IČ 47474505, která se zabývá lékárnami. Nachází se na adrese Lidické náměstí 576, Jičín, Okres Jičín, Královéhradecký kraj. Kontaktovat ji můžete na telefonním čísle +420493525485.

Lékárna Na Novém Městě nabízí širokou škálu lékárenských služeb. Nabízí léky, léčiva, léčebné přípravky, léčebné prostředky, léčebné pomůcky a další. Lékárna Na Novém Městě je známá pro svou profesionalitu a kvalitu služeb. Její personál je vyškolený a zkušený a je vždy připraven pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem.

Lékárna Na Novém Městě je vybavena moderním vybavením a technologiemi, které jí umožňují poskytovat nejlepší možnou péči. Její personál je vždy připraven poskytnout kvalitní služby a poradit vám s vašimi lékařskými potřebami. Pokud hledáte kvalitní lékárenskou péči, Lékárna Na Novém Městě je tou správnou volbou.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - PharmDr. Jana Bartoňová, Lékárna Na Novém Městě

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - PharmDr. Jana Bartoňová, Lékárna Na Novém Městě

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]