Oblastní nemocnice Jičín a.s., Lékárna U Brány Lékárny Jičín


Oblastní nemocnice Jičín a.s., Lékárna U Brány

Lékárna U Brány je právnickou osobou, která poskytuje lékárenskou péči. Nachází se na adrese Tylova 812, Jičín, okres Jičín, Královéhradecký kraj. IČ je 26001551. Odborným zástupcem je PharmDr. Daniel Malý a Zdeněk Turčín. Lékárna U Brány je kvalifikovaným poskytovatelem lékárenské péče a její webové stránky jsou http://www.nemjc.cz.

Lékárna U Brány nabízí širokou škálu lékárenských služeb, včetně léčiv, léčebných přípravků, léčebných prostředků, léčebných pomůcek a dalších lékárenských produktů. Lékárna U Brány je také schopna poskytnout odborné poradenství a poradit vám s výběrem vhodných léků a léčebných prostředků. Lékárna U Brány je také schopna poskytnout informace o léčbě a prevenci onemocnění.

Lékárna U Brány je zaměřena na poskytování kvalitní lékárenské péče a zajišťuje, aby všechny její služby byly prováděny v souladu s platnými předpisy. Lékárna U Brány je také zapojena do programu kontroly kvality lékárenské péče, který je zaměřen na zajištění bezpečnosti a účinnosti léků a léčebných prostředků. Lékárna U Brány je také zapojena do programu vzdělávání lékárníků, který je zaměřen na zajištění, aby lékárníci byli schopni poskytovat kvalitní lékárenskou péči.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Oblastní nemocnice Jičín a.s., Lékárna U Brány

Název
Telefon
Lékárník
Email
Fax +420493523514
WWW http://www.nemjc.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Daniel Malý, PharmDr. Zdeněk Turčín
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Oblastní nemocnice Jičín a.s., Lékárna U Brány

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]