Dr.Max LÉKÁRNA Lékárny Jičín


Dr.Max LÉKÁRNA je moderní lékárna, která poskytuje kvalitní lékařskou péči obyvatelům Jičína a okolí. Nachází se na adrese Hradecká 1141 v Jičíně, Královéhradeckém kraji.

Lékárna je vybavena moderními technologiemi a nabízí širokou škálu léčiv a léčebných postupů. Lékárna je vedená odborným zástupcem Erika Železná, Hana Milotinská, Hana Vojáčková, Jitka Plecháčová, Lenka Poláčková, Lucie Černá, Marta Novotná, Martina Urbanová, Mgr. Alena Košková, Mgr. Stanislav Serbousek, Michal Beran, PharmDr. Jan Král a Vladěna Saska Mrákotová.

Dr.Max LÉKÁRNA je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem lékařské péče, který nabízí širokou škálu léčiv a léčebných postupů. Lékárna je vybavena moderními technologiemi a nabízí špičkovou lékařskou péči.

Dr.Max LÉKÁRNA je také k dispozici na webu http://www.drmax.cz, kde si můžete prohlédnout širokou nabídku léčiv a léčebných postupů.

Informace a kontakty - Dr.Max LÉKÁRNA

Název
Telefon
Lékárník
Email
WWW https://www.drmax.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Erika Železná, Hana Milotinská, Hana Vojáčková, Jitka Plecháčová, Lenka Poláčková, Lucie Černá, Marta Novotná, Martina Urbanová, Mgr. Alena Košková, Mgr. Stanislav Serbousek, Michal Beran, PharmDr. Jan Král, Vladěna Saska Mrákotová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Dr.Max LÉKÁRNA

Klasifikace nemocí
Přihlášení Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR