SUPER ZUBY s.r.o. Zubař Praha 1


SUPER ZUBY s.r.o.

SUPER ZUBY s.r.o. je zubařská praxe poskytující kvalitní a profesionální zubní péči. Sídlí na adrese Pštrossova 1923/10 v Praze 1 a je vedená odborným zástupcem Janem Procházkem.

Specializují se na ambulantní péči a nabízejí širokou škálu zubních služeb, včetně preventivních, diagnostických a terapeutických postupů. SUPER ZUBY s.r.o. je známá pro svou vysokou úroveň odbornosti a profesionality. Jejich zdravotníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním zubní péče.

Kromě toho jsou schopni poskytnout komplexní zubní péči včetně zubního vybavení, protetiky a implantátů. SUPER ZUBY s.r.o. je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní zubní péči v oblasti Hlavního města Prahy.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - SUPER ZUBY s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd zubař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Jan Procházka
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - SUPER ZUBY s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]