Reno Profi Dental s.r.o. Zubař Praha 3


Reno Profi Dental s.r.o.

Reno Profi Dental s.r.o. je zubařská praxe poskytující kvalitní a profesionální zubní péči. Nachází se na adrese Olšanská 2666/7 v Praze 3 a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 17484171.

Specializuje se na ambulantní péči a je vedená odborným zástupcem Adamem Svačinou. Reno Profi Dental s.r.o. nabízí širokou škálu zubních služeb, včetně preventivní péče, léčby zubního kazu, výměny plomb, vytrhávání zubů, léčby paradentózy a mnoha dalších. Kvalifikovaní zubaři a zdravotní sestry jsou vyškoleni v nejnovějších postupech a technikách a jsou schopni poskytnout nejvyšší úroveň zubní péče.

Reno Profi Dental s.r.o. je váš zdroj pro profesionální zubní péči v Praze 3. Pokud hledáte kvalitní zubní péči, obraťte se na Reno Profi Dental s.r.o. a získejte nejlepší možnou péči.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Reno Profi Dental s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd zubař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Adam Svačina
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Reno Profi Dental s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]