MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. Optometrista Hlučín


MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o.

MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. je specializovaná ambulantní optometrická péče poskytovaná v Hlučíně v Moravskoslezském kraji. MUDr. Vladimír Černý je odborným zástupcem RENATA ČERNÁ.

MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. poskytuje kvalitní a profesionální optometrickou péči v Ostravské 133/12 v Hlučíně. MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. je registrováno pod IČ 29395551 a jeho cílem je poskytovat kvalitní a profesionální optometrickou péči všem pacientům.

MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. nabízí širokou škálu optometrických služeb, včetně vyšetření zraku, kontroly zraku, kontaktních čoček a dalších.

MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o. je vysoce kvalifikovaný a zkušený optometrista, který poskytuje kvalitní a profesionální optometrickou péči všem pacientům.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o.

Název
Obor péče dd optometrista
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce RENATA ČERNÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Vladimír Černý-kontaktní čočky s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]