LM Clinic s.r.o. Fyzioterapeut , dermatovenerologie Dolní Břežany


LM Clinic s.r.o.

LM Clinic s.r.o. je specializovaná ambulantní péče poskytující fyzioterapeutické a dermatovenerologické služby. Nachází se v obci Dolní Břežany, okres Praha-západ, Středočeský kraj, na adrese Na Panský 909.

LM Clinic s.r.o. je pod vedením odborných zástupců Martiny Lišky Malé a Zdeňka Antalíka. LM Clinic s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální služby v oblasti fyzioterapie a dermatovenerologie.

LM Clinic s.r.o. je registrováno pod IČ 14159261. Pokud hledáte specializovanou ambulantní péči v oblasti fyzioterapie a dermatovenerologie, LM Clinic s.r.o. je tou správnou volbou.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - LM Clinic s.r.o.

Název
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut dermatovenerologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MARTINA LIŠKA MALÁ, ZDENĚK ANTAL
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - LM Clinic s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]