Donna Personal Pharmacy s.r.o. Zubař Brno


Donna Personal Pharmacy s.r.o.

Lékárna Donna my personal pharmacy je specializovaná ambulantní lékárna v Brně, která poskytuje kvalitní a profesionální zdravotnickou péči. Lékárna je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 13996843 a její odborným zástupcem je Lenka Laguna Juarez.

Lékárna se nachází na adrese Heršpická 1029/11e v Brně-město a nabízí širokou škálu služeb v oboru zubařství.

Lékárna Donna my personal pharmacy je zaměřena na poskytování kvalitní a profesionální zdravotnické péče, která je založena na individuálním přístupu k pacientům. Lékárna je vybavena moderním vybavením a zaměstnává kvalifikovaný personál, který je připraven poskytnout pacientům nejlepší možnou péči.

Lékárna Donna my personal pharmacy je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální zdravotnickou péči v Jihomoravském kraji.

Vyzkoušejte patentovanou 3d magnetoterapii od českého výrobce. Ideální na řešení bolesti, otoků a křečí. Naše přístroje využívají zdravotnická zařízení ve 30 zemích světa a tisíce lidí u sebe doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Donna Personal Pharmacy s.r.o.

Název
Telefon
Lékárník
Email
Formy péče
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Lenka Laguna Juarez
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Donna Personal Pharmacy s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]