AGE Centrum s.r.o. Olomouc


AGE Centrum s.r.o.

CTCenter MaVe s.r.o. je odborné zdravotnické zařízení poskytující komplexní péči v oblasti psychiatrie, neurologie, geriatrie, endokrinologie a diabetologie, dermatovenerologie a dalších oborů. Sídlí na adrese Na Šibeníku 914/1 v Olomouci a je zapsáno v obchodním rejstříku pod IČ 29382564.

CTCenter MaVe s.r.o. poskytuje ambulantní, stacionární a domácí ošetřovatelskou péči. Odborným zástupcem je DAGMAR MALOTOVÁ a ŠÁRKA KOSTÍKOVÁ.

CTCenter MaVe s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální péči v oblasti psychiatrie, sestry pro péči v psychiatrii, medicíny dlouhodobé péče, psychiatrie pro seniory, interna - vnitřní lékařství, revmatologie, psychiatrie, neurologie, geriatrie, endokrinologie a diabetologie, dermatovenerologie.

Více informací o CTCenter MaVe s.r.o. je k dispozici na webových stránkách http://ctcenter.cz.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - AGE Centrum s.r.o.

Název
WWW https://www.ctcenter.cz
Formy péče
Obor péče dd psycholog sestra pro péči v psychiatrii sestra pro péči v psychiatrii medicína dlouhodobé péče psychiatrie pro seniory
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce DAGMAR MALOTOVÁ, ŠÁRKA KOSTÍKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - AGE Centrum s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]