AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Šternberk, ambulance plicní Nemoci dýchacího ústrojí a tuberkulózy Šternberk


AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Šternberk, ambulance plicní

AGEL Středomoravská nemocniční a.s. – Nemocnice Šternberk – ambulance plicní je odborná lékařská péče o nemoci dýchacího ústrojí a tuberkulózy. Ambulantní péče se nachází na adrese Nádražní 2587/1a ve městě Šternberk, okres Olomouc, Olomoucký kraj.

AGEL Středomoravská nemocniční a.s. – Nemocnice Šternberk – ambulance plicní je odborně zastoupena JANOU OŠČÁDALOVOU, JIŘÍM JANÍKEM, JIŘÍM ŠEVČÍKEM a MARIÍ JOUKLOVOU.

Více informací o AGEL Středomoravská nemocniční a.s. – Nemocnice Šternberk – ambulance plicní je k dispozici na webových stránkách http://nemocniceprostejov.agel.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Šternberk, ambulance plicní

Název
Telefon
Email
Fax +420582359169
WWW http://nemocniceprostejov.agel.cz
Obor péče dd nemoci dýchacího ústrojí a tuberkulózy
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JANA OŠČÁDALOVÁ, JIŘÍ JANÍK, JIŘÍ ŠEVČÍK, MARIE JOUKLOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - AGEL Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Šternberk, ambulance plicní

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]