VICEBAR s.r.o. Anesteziologie a intenzivní medicína Praha 4


VICEBAR s.r.o.

VICEBAR s.r.o. je specializovaná společnost poskytující ambulantní péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost s IČ 08947899 sídlí na adrese V parku 2308/8, Praha 4, Hlavní město Praha. Odborným zástupcem společnosti je Robert Šachl.

VICEBAR s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost poskytuje komplexní služby včetně diagnostiky, léčby a prevence. Specializovaní lékaři společnosti jsou schopni poskytnout kvalitní a bezpečnou péči pacientům všech věkových skupin.

VICEBAR s.r.o. je spolehlivým partnerem pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost poskytuje komplexní služby včetně diagnostiky, léčby a prevence. Specializovaní lékaři společnosti jsou schopni poskytnout kvalitní a bezpečnou péči pacientům všech věkových skupin.

VICEBAR s.r.o. je společností, která se zaměřuje na poskytování kvalitní a profesionální péče v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost sídlí v Praze 4 a jejím odborným zástupcem je Robert Šachl. Společnost poskytuje komplexní služby včetně diagnostiky, léčby a prevence. Specializovaní lékaři společnosti jsou schopni poskytnout kvalitní a bezpečnou péči pacientům všech věkových skupin.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - VICEBAR s.r.o.

Název
Obor péče dd anesteziologie a intenzivní medicína
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Robert Šachl
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - VICEBAR s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]