Tereza Moulisová, DiS. Dentální hygiena Bílina


Tereza Moulisová, DiS.

Tereza Moulisová, DiS. je specializovaná ambulantní dentální hygiena poskytující péči v Bílině, okresu Teplice, Ústeckém kraji. S IČ 17593913 nabízí komplexní dentální hygienické služby na adrese Pražská 206/95.

Tereza Moulisová, DiS. je odborníkem na prevenci zubního kazu a její služby zahrnují čištění zubů, fluoridaci, instrukce o ústní hygieně a další. Její cílem je poskytnout kvalitní a profesionální péči, aby se pacienti mohli cítit bezpečně a komfortně.

Tereza Moulisová, DiS. je odborníkem na dentální hygienu, který poskytuje kvalitní a profesionální péči v Bílině, okresu Teplice, Ústeckém kraji.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Tereza Moulisová, DiS.

Název
Telefon
Email
Obor péče dd dentální hygiena
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Tereza Moulisová, DiS.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]