synlab czech s.r.o., odběrová místnost Klinická biochemie Brno


synlab czech s.r.o., odběrová místnost

Synlab Czech s.r.o. je specializovaná ambulantní péče v oboru klinické biochemie, která se nachází na adrese Makovského náměstí 3147/2 v Brně. Tato odběrová místnost poskytuje kvalitní a profesionální služby v oblasti klinické biochemie.

Synlab Czech s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 49688804. Odborné zástupce Synlab Czech s.r.o. tvoří Blanka Sejková, Dagmar Bobulová, Ivo Lerch, Jan Simonides, Martina Macháčková, Martina Vršková, MUDr. Dagmar Štikarovská, MUDr. Jana Teturová, MUDr. Jaroslava Spěváková, MUDr. Kateřina Pinterová, MUDr. Lenka Štěpánková, MUDr. Lucie Štěpánková, MUDr. Pavla Štěpánková, MUDr. Petra Štěpánková a MUDr. Zuzana Štěpánková.

Více informací o službách Synlab Czech s.r.o. je k dispozici na jejich webových stránkách http://www.synlab.cz. 

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - synlab czech s.r.o., odběrová místnost

Název
Telefon
Email
WWW https://www.synlab.cz
Obor péče dd klinická biochemie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Blanka Sejková, Dagmar Bobulová, Ivo Lerch, Jan Simonides, Martina Macháčková, Martina Vršková, MUDr. Dagmar Štikarovská, MUDr. Jana Teturová, MUDr. Jaroslava Spěváková, MUDr. Kateřina Pinterová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - synlab czech s.r.o., odběrová místnost

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]