Štěpánka Reslová DiS. Dentální hygiena Praha 8


Štěpánka Reslová DiS.

Štěpánka Reslová DiS je dentální hygienická praxe, která poskytuje ambulantní péči. Nachází se v Praze 8, na adrese Za Poříčskou bránou 258/9. Štěpánka Reslová DiS je registrována pod IČ 17396221 a je součástí Hlavního města Prahy.

Štěpánka Reslová DiS nabízí komplexní dentální hygienické služby, které zahrnují čištění zubů, fluoridaci, léčbu zubního kazu a další. Tým odborníků se zaměřuje na prevenci a léčbu zubního kazu a zajišťuje, aby pacienti měli zdravé a krásné zuby.

Štěpánka Reslová DiS je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních dentálních hygienických služeb. Její tým odborníků je vysoce kvalifikovaný a zkušený a je připraven poskytnout pacientům profesionální a individuální péči.

Pokud hledáte kvalitní dentální hygienickou péči v Praze 8, navštivte Štěpánka Reslová DiS.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Štěpánka Reslová DiS.

Název
Email
Obor péče dd dentální hygiena
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Štěpánka Reslová DiS.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]