Sisimedica s.r.o. Praktický lékař , interna - vnitřní lékařství Plzeň


Sisimedica s.r.o.

Sisimedica s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení poskytující kvalitní a profesionální lékařskou péči. Nachází se v Plzni na adrese Čechova 2641/44 a nabízí ambulantní péči v oborech praktický lékař a interna - vnitřní lékařství. Sisimedica s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 29123798.

V Sisimedice s.r.o. jsou odborníci, kteří poskytují kvalitní a profesionální lékařskou péči. Odborným zástupcem je MUDr. Hana Silovská a MUDr. Radek Silovský.

Sisimedica s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení v Plzni-město, Plzeňském kraji, které poskytuje kvalitní a profesionální lékařskou péči v oborech praktický lékař a interna - vnitřní lékařství. Odborným zástupcem je MUDr. Hana Silovská a MUDr. Radek Silovský. Sisimedica s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 29123798.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Sisimedica s.r.o.

Název
Telefon
Email
Obor péče dd praktický lékař interna - vnitřní lékařství
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. Hana Silovská, MUDr. Radek Silovský
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Sisimedica s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]