SENIOR HOME GROUP s.r.o. Všeobecná sestra České Budějovice


SENIOR HOME GROUP s.r.o.

SENIOR HOME GROUP s.r.o. je společnost poskytující všeobecnou sestřičku a ošetřovatelskou péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost sídlí na adrese Husova tř. 1651/125b v Českých Budějovicích, okres České Budějovice, Jihočeský kraj. Odborným zástupcem společnosti je Lucie Zajícová.

SENIOR HOME GROUP s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální péči o seniory a osoby s omezenou schopností samostatného života. Poskytují komplexní služby v oblasti domácí péče, které zahrnují ošetřovatelskou péči, pomoc s hygienou, pomoc s léčbou, pomoc s jídlem, pomoc s pohybem a další. 

Společnost je zaměřena na poskytování kvalitní a profesionální péče, která je založena na lidském přístupu a respektu k potřebám klientů.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - SENIOR HOME GROUP s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd všeobecná sestra
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce LUCIE ZAJÍCOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - SENIOR HOME GROUP s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]