REHAFYZ s.r.o. Fyzioterapeut , rehabilitace Olomouc


REHAFYZ s.r.o.

REHAFYZ s.r.o. je společnost s IČ 27854574, která poskytuje ambulantní fyzioterapeutickou a rehabilitaci v Olomouci. Nachází se na adrese Tomkova 420/48 v Olomouci, Olomouckém kraji. Společnost REHAFYZ s.r.o. je odborně vedená MUDr. Radmilem Dvořákem a KATEŘINOU FIŠEROVOU.

REHAFYZ s.r.o. nabízí komplexní fyzioterapeutickou a rehabilitaci. Poskytují kvalitní služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace, které jsou zaměřeny na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Nabízí širokou škálu služeb, včetně manuální terapie, lymfodrenáže, masáží, cvičební terapie, rehabilitačního programu a dalších.

Webové stránky REHAFYZ s.r.o. jsou dostupné na adrese http://www.rehafyz.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - REHAFYZ s.r.o.

Název
Email
WWW https://www.rehafyz.cz
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut rehabilitace
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce KATEŘINA FIŠEROVÁ, MUDr. Radmil Dvořák
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).
Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]