PRONATAL s.r.o., Roškotova Laboratorní a vyšetrovací metody ve zdravotnictví , lékařská genetika Praha 4


PRONATAL s.r.o., Roškotova

PRONATAL s.r.o. je společnost sídlící v Praze 4 na adrese Roškotova 1717/2, která se zabývá laboratorními a vyšetřovacími metodami ve zdravotnictví a lékařskou genetikou. Poskytuje ambulantní péči a jejím odborným zástupcem je Tonko Mardešić.

PRONATAL s.r.o. je jednou z největších a nejdůvěryhodnějších společností v oblasti lékařské genetiky v České republice. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti laboratorních a vyšetřovacích metod ve zdravotnictví, včetně genetických testů, molekulární diagnostiky a cytogenetiky.

PRONATAL s.r.o. se zaměřuje na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb svým pacientům. Jejich odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s prováděním laboratorních a vyšetřovacích metod ve zdravotnictví.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní péči v oblasti lékařské genetiky, PRONATAL s.r.o. je tou správnou volbou. Navštivte jejich webové stránky http://www.pronatal.cz a dozvíte se více o jejich službách.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - PRONATAL s.r.o., Roškotova

Název
Email
WWW http://www.pronatal.cz
Obor péče dd laboratorní a vyšetrovací metody ve zdravotnictví lékařská genetika
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Tonko Mardešić
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - PRONATAL s.r.o., Roškotova

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]