PROGRESSIVE, o.p.s. Adiktolog , psychiatrie Praha 2


PROGRESSIVE, o.p.s.

Progressive, o.p.s. je nezisková organizace, která poskytuje kvalitní ambulantní péči v oblasti adiktologie a psychiatrie. Její sídlo se nachází v Praze 2 na Hálkově 1612/1. Progressive, o.p.s. je registrována pod IČ 26614936 a jejími odbornými zástupci jsou Tereza Koubková a Vojtěch Janouškovec.

Progressive, o.p.s. nabízí komplexní služby v oblasti adiktologie a psychiatrie. Poskytuje kvalitní ambulantní péči, která je zaměřena na prevenci, diagnostiku a léčbu závislostí a psychických poruch. Progressive, o.p.s. se zaměřuje na individuální přístup k pacientům a poskytuje jim podporu a poradenství.

Progressive, o.p.s. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem ambulantní péče v oblasti adiktologie a psychiatrie. Její odborní zástupci jsou schopni poskytnout kvalitní a profesionální služby všem pacientům, kteří potřebují pomoc. Pokud hledáte kvalitní ambulantní péči v oblasti adiktologie a psychiatrie, Progressive, o.p.s. je tou správnou volbou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - PROGRESSIVE, o.p.s.

Název
Email
Obor péče dd adiktolog psychiatrie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Tereza Koubková, Vojtěch Janouškovec
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - PROGRESSIVE, o.p.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]