Program H plus, a.s. Praha 5


Program H plus, a.s.

Program H plus, s.r.o. je specializovaná zdravotnická společnost poskytující komplexní péči o děti. Nabízíme širokou škálu odborných služeb v oblasti dětské neurologie, fyzioterapie, logopedie, psychologie, dětské nefrologie, dětské gastroenterologie a hepatologie, rehabilitace, praktického lékaře pro děti, ortopedie, ORL, oftalmologie, neurologie a alergologie.

Naše služby jsou poskytovány jak ambulantně, tak stacionárně. Naše kancelář se nachází na adrese Radlická 19/1, Praha 5. Naším odborným zástupcem je Doc. MUDr. Jan Kábrt, CSc., Milan Tomka, PaedDr. Dana Kutálková, PhDr. Jana Procházková a Zuzana Valouchová.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální péči o děti, navštivte naše webové stránky http://programhplus.cz a dozvíte se více o našich službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Program H plus, a.s.

Název
Telefon
Email
WWW https://www.healthplus.cz/
Obor péče dd dětská neurologie fyzioterapeut logoped psycholog dětská nefrologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Doc. MUDr. Jan Kábrt, CSc., Milan Tomka, PaedDr. Dana Kutálková, PhDr. Jana Procházková, Zuzana Valouchová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Program H plus, a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]