Program H plus, a.s. Praktický lékař , interna - vnitřní lékařství Mladá Boleslav


Program H plus, a.s.

Program H plus, s.r.o. je specializovaná ambulantní praktická lékařská péče v Mladé Boleslavi. Poskytují primární i specializovanou ambulantní péči v oboru vnitřního lékařství. Nachází se na adrese tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Středočeský kraj. Odborným zástupcem je Jan Kábrt.

Program H plus, s.r.o. nabízí kvalitní lékařskou péči v oboru vnitřního lékařství. Poskytují primární i specializovanou ambulantní péči. Jejich odborný zástupce Jan Kábrt je zkušený lékař s dlouholetou praxí. Na jejich webových stránkách http://programhplus.cz najdete více informací o jejich službách a o tom, jak se k nim dostanete.

Program H plus, s.r.o. je spolehlivá lékařská péče v Mladé Boleslavi. Nabízí kvalitní lékařskou péči v oboru vnitřního lékařství. Jejich odborný zástupce Jan Kábrt je zkušený lékař s dlouholetou praxí. Pokud hledáte kvalitní lékařskou péči v Mladé Boleslavi, Program H plus, s.r.o. je tou správnou volbou. Navštivte jejich webové stránky http://programhplus.cz a dozvíte se více o jejich službách.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Program H plus, a.s.

Název
Telefon
Email
WWW http://programhplus.cz
Obor péče dd praktický lékař interna - vnitřní lékařství
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JAN KÁBRT
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Program H plus, a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]