ProCare Medical s.r.o. Fyzioterapeut , všeobecná sestra Praha 3


ProCare Medical s.r.o.

ProCare Medical s.r.o. je společnost poskytující kvalitní zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost sídlí na adrese Orlická 2176/9, Praha 3 a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 27571271. ProCare Medical s.r.o. nabízí širokou škálu služeb, včetně fyzioterapie a ošetřovatelské péče.

ProCare Medical s.r.o. je lídrem v oblasti poskytování zdravotní péče ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby pacienti dostali nejlepší možnou péči. Společnost se snaží vytvářet bezpečné a příjemné prostředí pro pacienty a jejich rodiny. ProCare Medical s.r.o. se snaží poskytovat nejlepší možnou péči a zároveň se snaží zajistit, aby byly splněny všechny požadavky na zdravotní péči.

ProCare Medical s.r.o. je lídrem v oblasti poskytování zdravotní péče ve vlastním sociálním prostředí pacienta. Společnost poskytuje kvalitní služby a zajišťuje, aby pacienti dostali nejlepší možnou péči. Společnost se snaží vytvářet bezpečné a příjemné prostředí pro pacienty a jejich rodiny. ProCare Medical s.r.o. se snaží poskytovat nejlepší možnou péči a zároveň se snaží zajistit, aby byly splněny všechny požadavky na zdravotní péči. Společnost je lídrem v oblasti poskytování zdravotní péče ve vlastním sociálním prostředí pacienta a její odborní zástupci jsou Ferdinand Polák, Hana Strieborná, Mgr. Michaela Červínková a DiS.

Pro více informací navštivte webovou stránku společnosti http://www.procare.cz.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět.
✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti.
✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - ProCare Medical s.r.o.

Název
Email
WWW https://www.procare.cz
Obor péče dd fyzioterapeut všeobecná sestra
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Ferdinand Polák, Hana Strieborná, Mgr. Michaela Červínková, DiS.
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ProCare Medical s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]