Proanest s.r.o. Anesteziologie a intenzivní medicína Plzeň


Proanest s.r.o.

Proanest s.r.o. je specializovaná společnost poskytující jednodenní péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost sídlí na adrese Sokolovská 2035/82 v Plzni a je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 13950983. Odborným zástupcem společnosti je JIŘÍ POUSKA.

Proanest s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální služby v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost poskytuje komplexní péči v oblasti anesteziologie a intenzivní medicíny, včetně diagnostiky, léčby a prevence.

Proanest s.r.o. je spolehlivým partnerem pro všechny pacienty, kteří hledají kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost poskytuje komplexní služby včetně diagnostiky, léčby a prevence.

Proanest s.r.o. je společností, která poskytuje kvalitní a profesionální služby v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních a bezpečných služeb pacientům v Plzeňském kraji. Odborným zástupcem společnosti je JIŘÍ POUSKA.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny, můžete se spolehnout na Proanest s.r.o.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Proanest s.r.o.

Název
Obor péče dd anesteziologie a intenzivní medicína
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JIŘÍ POUSKA
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Proanest s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]