PP Ortho s.r.o. Ortopedie Praha 5


PP Ortho s.r.o.

PP Ortho s.r.o. je specializovaná ortopedická společnost poskytující kvalitní ambulantní péči. Společnost s IČ 14274191 sídlí na adrese Sídliště 1100/32 v Praze 5 a je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze. Odborným zástupcem společnosti je Pavel Pokorný.

PP Ortho s.r.o. nabízí širokou škálu ortopedických služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence pohybových poruch. Společnost poskytuje komplexní péči o pacienty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

PP Ortho s.r.o. se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby pacienti byli spokojeni s výsledky léčby. Společnost se snaží vytvářet příjemné prostředí pro pacienty a zaměstnance, aby se cítili pohodlně a bezpečně.

PP Ortho s.r.o. je váš spolehlivý partner pro všechny vaše ortopedické potřeby.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - PP Ortho s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd ortopedie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Pavel Pokorný
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - PP Ortho s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]