Pneumako s.r.o. Nemoci dýchacího ústrojí a tuberkulózy Praha 10


Pneumako s.r.o.

Pneumako s.r.o. je specializovaná společnost poskytující ambulantní péči v oboru nemocí dýchacího ústrojí a tuberkulózy. Společnost s IČ 11854448 sídlí na adrese Jabloňová 2992/8, Praha 10, Hlavní město Praha. Odborným zástupcem je Marie Benýšková.

Pneumako s.r.o. nabízí komplexní péči v oboru nemocí dýchacího ústrojí a tuberkulózy. Specializovaní lékaři poskytují kvalitní a profesionální péči včetně diagnostiky, léčby a prevence. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje komplexní péči o pacienty.

Pneumako s.r.o. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem ambulantní péče v oboru nemocí dýchacího ústrojí a tuberkulózy. Společnost poskytuje kvalitní a profesionální péči včetně diagnostiky, léčby a prevence. Odborný zástupce Marie Benýšková je vysoce kvalifikovaný lékař, který poskytuje kvalitní a profesionální péči.

Pneumako s.r.o. je společností, která poskytuje kvalitní a profesionální péči v oboru nemocí dýchacího ústrojí a tuberkulózy. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje komplexní péči o pacienty. Odborný zástupce Marie Benýšková je vysoce kvalifikovaný lékař, který poskytuje kvalitní a profesionální péči. Pneumako s.r.o. je tedy vysoce kvalifikovaným poskytovatelem ambulantní péče v oboru nemocí dýchacího ústrojí a tuberkulózy.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Pneumako s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd nemoci dýchacího ústrojí a tuberkulózy
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Marie Benýšková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Pneumako s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]