Plazma Plus s.r.o. Hematologie a transfúzní lékařství Vyškov


Plazma Plus s.r.o.

Plazma Plus s.r.o. je specializovaná ambulantní péče poskytující hematologické a transfúzní lékařství. Nachází se na adrese Nádražní 238/7 ve Vyškově v Jihomoravském kraji. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 09533567. Odborným zástupcem je Lucie Judásková.

Plazma Plus s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti hematologie a transfúzního lékařství. Poskytuje kvalitní a profesionální péči všem pacientům. Společnost je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních služeb a zajišťuje, aby všichni pacienti byli spokojeni s poskytovanou péčí.

Plazma Plus s.r.o. je spolehlivým partnerem pro všechny pacienty, kteří hledají kvalitní a profesionální péči v oblasti hematologie a transfúzního lékařství.

Už vás nebaví žít s chronickou bolestí? Hledáte neinvazivní a efektivní způsob, jak urychlit hojení po operaci nebo zranění? Pak je pro vás magnetoterapie Biomag to pravé řešení!
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Plazma Plus s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd hematologie a transfúzní lékařství
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce LUCIE JUDÁSKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Plazma Plus s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]