Optika pod Pradědem s.r.o. Optometrista Bruntál


Optika pod Pradědem s.r.o.

Optika pod Pradědem s.r.o. je specializovaná ambulantní optometrická péče, která se nachází na adrese K. Čapka 80/1 v Bruntálu v Moravskoslezském kraji. Optika pod Pradědem s.r.o. je registrována pod IČ 08536309 a jejím odborným zástupcem je Kateřina Lebedová.

Optika pod Pradědem s.r.o. poskytuje kvalitní optometrickou péči, která zahrnuje kompletní vyšetření zraku, včetně kontroly zrakové ostrosti, kontroly zrakového pole a dalších diagnostických testů.

Optika pod Pradědem s.r.o. také nabízí širokou škálu brýlových čoček, slunečních brýlí a kontaktních čoček. Optika pod Pradědem s.r.o. je také schopna poskytnout odbornou poradenskou službu v oblasti výběru vhodných brýlových čoček a kontaktních čoček, stejně jako v oblasti výběru vhodných slunečních brýlí a optických pomůcek.

Optika pod Pradědem s.r.o. je odborným partnerem pro všechny, kteří hledají kvalitní optometrickou péči.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Optika pod Pradědem s.r.o.

Název
Obor péče dd optometrista
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce KATEŘINA LEBEDOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Optika pod Pradědem s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]