OPHTHA TRADE, s.r.o. Optometrista Pelhřimov


OPHTHA TRADE, s.r.o.

OPHTHA TRADE, s.r.o. je specializovaná ambulantní optometrická péče s IČ 27522806, která sídlí na adrese Solní 864, Pelhřimov, okres Pelhřimov, Kraj Vysočina. OPHTHA TRADE, s.r.o. je odborně vedená Kateřinou Hudákovou.

OPHTHA TRADE, s.r.o. nabízí širokou škálu optometrických služeb, včetně vyšetření zraku, kontroly zrakové ostrosti, korekce dioptrických chyb, vyšetření očního pozadí a mnoho dalšího. OPHTHA TRADE, s.r.o. je zaměřen na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby všichni pacienti byli spokojeni s výsledky.

Více informací o OPHTHA TRADE, s.r.o. naleznete na webových stránkách http://www.oftex.cz. Pokud hledáte specializovanou ambulantní optometrickou péči v oblasti Pelhřimova, Kraje Vysočina, neváhejte a navštivte OPHTHA TRADE, s.r.o.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - OPHTHA TRADE, s.r.o.

Název
Email
WWW http://www.oftex.cz
Obor péče dd optometrista
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce KATEŘINA HUDÁKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - OPHTHA TRADE, s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]