OPHTHA TRADE, s.r.o. Optometrista Hradec Králové


OPHTHA TRADE, s.r.o.

OPHTHA TRADE, s.r.o. je specializovaná ambulantní optometrická péče s IČ 27522806, která se nachází na Ulrichovo náměstí 762/5 v Hradci Králové, Královéhradecký kraj. Odborným zástupcem je Kateřina Hudáková.

OPHTHA TRADE, s.r.o. nabízí širokou škálu optometrických služeb, včetně kontroly zraku, vyšetření očí a poradenství ohledně výběru brýlí. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou schopni poskytnout kvalitní a profesionální služby všem zákazníkům.

Na webových stránkách http://www.oftex.cz si můžete prohlédnout širokou škálu optometrických služeb, které OPHTHA TRADE, s.r.o. nabízí. Můžete také získat informace o cenách a dohodnout si schůzku s odborným zástupcem Kateřinou Hudákovou.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální optometrickou péči v Hradci Králové, Královéhradecký kraj, OPHTHA TRADE, s.r.o. je tou správnou volbou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - OPHTHA TRADE, s.r.o.

Název
Email
WWW https://www.oftex.cz
Obor péče dd optometrista
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Kateřina Hudáková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - OPHTHA TRADE, s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]