PharmDr. Zdeňka Niedobová, OOVL - Lékárna MEDINA Lékárny Libušín


PharmDr. Zdeňka Niedobová, OOVL - Lékárna MEDINA

OOVL Libušín - Lékárna MEDINA, Brandýsek je lékárna, která poskytuje kvalitní lékařskou péči obyvatelům Libušína a okolí. Nachází se na adrese Nábřeží 200 v Libušíně, Kladno, Středočeský kraj.

Lékárna je pod vedením odborného zástupce PharmDr. Zdeňky Niedobové. Lékárna MEDINA, Brandýsek nabízí širokou škálu léčiv a léčebných přípravků, které jsou k dispozici pro pacienty. Lékárna také poskytuje poradenství v oblasti léčby a léčebných postupů.

Lékárna MEDINA, Brandýsek je certifikovaná pro poskytování lékařské péče a je schopna poskytnout kvalitní lékařskou péči obyvatelům Libušína a okolí.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - PharmDr. Zdeňka Niedobová, OOVL - Lékárna MEDINA

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Odborný zástupce PharmDr. Zdeňka Niedobová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - PharmDr. Zdeňka Niedobová, OOVL - Lékárna MEDINA

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]