ELENOR s.r.o., OOVL Libčice Lékárny Libčice nad Vltavou


ELENOR s.r.o., OOVL Libčice

OOVL Libčice - Lékárna u sv. Ludmily je moderní lékárna, která poskytuje kvalitní lékařskou péči obyvatelům Libčic nad Vltavou a okolí. Nachází se na adrese Letecká 302 v Libčicích nad Vltavou a je součástí Středočeského kraje.

Lékárna je vedena odborným zástupcem Mgr. Věrou Vondráčkovou a jejím cílem je poskytovat kvalitní lékařskou péči všem pacientům. Lékárna nabízí širokou škálu léčiv, léčebných postupů a poradenství.

Kromě toho nabízí také širokou škálu léčebných postupů, jako je homeopatie, akupunktura, aromaterapie a další. Lékárna OOVL Libčice - Lékárna u sv. Ludmily je také vybavena moderními technologiemi, které umožňují rychlé a efektivní poskytování lékařské péče.

Na webových stránkách www.lekarnaboleslav.cz mohou pacienti najít více informací o lékárně a jejích službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - ELENOR s.r.o., OOVL Libčice

Název
Telefon
Lékárník
Email
Email
WWW https://www.lekarnaboleslav.cz
Formy péče
Obor péče dd lékárny
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Mgr. Věra Vondráčková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - ELENOR s.r.o., OOVL Libčice

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]