OK REHABILITACE s.r.o. Fyzioterapeut , ergoterapeut , rehabilitace Hodonín


OK REHABILITACE s.r.o.

OK REHABILITACE s.r.o. je specializovaná ambulantní péče poskytující fyzioterapii, ergoterapii a rehabilitaci. Nachází se v Horních Valech 3859/4 v obci Hodonín, Jihomoravském kraji. Odborný zástupce společnosti je Mgr. Josef Bouček, Mgr. Jana Chudíková a MUDr. Klára Kašparová.

OK REHABILITACE s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti fyzioterapie, ergoterapie a rehabilitace. Poskytují kvalitní a profesionální péči, která je zaměřena na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Specializují se na léčbu pohybových poruch, jako je artróza, artritida, poúrazové stavy, neurologické poruchy a další.

OK REHABILITACE s.r.o. je zaměřena na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje komplexní péči o pacienty. Nabízí individuální přístup k léčbě a rehabilitaci, který je založen na moderních metodách a postupech.

Na webových stránkách OK REHABILITACE s.r.o. http://www.rehabilitacebudejovicka.cz je k dispozici více o jejich službách.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - OK REHABILITACE s.r.o.

Název
Telefon
Email
WWW http://www.rehabilitacebudejovicka.cz
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut ergoterapeut rehabilitace
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JOSEF BOUČEK, Mgr. Jana Chudíková, MUDr. Klára Kašparová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - OK REHABILITACE s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]