Oční ordinace Lenti-ka s.r.o. Oftalmologie Praha 8


Oční ordinace Lenti-ka s.r.o.

Oční ordinace Lenti-ka s.r.o. je specializovaná na poskytování ambulantní oftalmologické péče. Nachází se v Praze 8, Na hlavní 14/41. Společnost Lenti-ka s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 17230896. Odbornou zástupkyní je Kateřina Donátová.

V Oční ordinaci Lenti-ka s.r.o. se zaměřujeme na poskytování kvalitní a profesionální oftalmologické péče. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně komplexního vyšetření očí, diagnostiky a léčby očních onemocnění, korekce zraku a mnoha dalších. Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním kvalitní oftalmologické péče.

V Oční ordinaci Lenti-ka s.r.o. se snažíme poskytovat našim pacientům nejlepší možnou péči. Naším cílem je poskytnout kvalitní a profesionální služby, které pomohou našim pacientům zlepšit jejich zrak a zvýšit jejich kvalitu života.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální oftalmologickou péči, neváhejte a navštivte Oční ordinaci Lenti-ka s.r.o. v Praze 8. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout vám nejlepší možnou péči.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Oční ordinace Lenti-ka s.r.o.

Název
Email
Obor péče dd oftalmologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Kateřina Donátová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Oční ordinace Lenti-ka s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]