NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS. Dentální hygiena Libáň


NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS.

NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS. je specializovaná ambulantní péče v oboru dentální hygieny. Nachází se v Libáni, okres Jičín, Královéhradecký kraj, na adrese náměstí Svobody 17. IČ 17426936.

NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS. nabízí komplexní dentální hygienické služby, které zahrnují čištění zubů, fluoridaci, léčbu zubního kazu, odstranění zubního kamene a další. Všechny služby jsou poskytovány profesionálními zdravotními sestrami s dlouholetou praxí.

NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS. se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby všichni pacienti byli spokojeni s výsledky. Služby jsou poskytovány v příjemném a uvolněném prostředí, které pomáhá pacientům cítit se pohodlně.

Pokud hledáte profesionální dentální hygienickou péči, NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS. je tou správnou volbou. Navštivte je na náměstí Svobody 17 v Libáni, okres Jičín, Královéhradecký kraj.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS.

Název
Obor péče dd dentální hygiena
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - NIKOLA SKLENÁŘOVÁ DiS.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]