Neuron Medical s.r.o., rehabilitace Palachovo náměstí Fyzioterapeut Brno


Neuron Medical s.r.o., rehabilitace Palachovo náměstí

Neuron Medical s.r.o. je specializovaná ambulantní fyzioterapeutická péče na Palachově náměstí 799/5 v Brně. Společnost Neuron Medical s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 29288223 a jejím odborným zástupcem je Martin Fiala.

Neuron Medical s.r.o. nabízí komplexní fyzioterapeutickou péči v oblasti rehabilitace, která je zaměřena na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Společnost Neuron Medical s.r.o. se nachází v Jihomoravském kraji a její služby jsou dostupné pro obyvatele Brna a okolí.

Na webových stránkách http://www.arytmologie.cz je k dispozici více informací o službách Neuron Medical s.r.o. a jejich fyzioterapeutických službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Neuron Medical s.r.o., rehabilitace Palachovo náměstí

Název
Telefon
Email
WWW https://www.ckpbrno.cz/
Obor péče dd fyzioterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MARTIN FIALA
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Neuron Medical s.r.o., rehabilitace Palachovo náměstí

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]