Neuron Medical s.r.o. Brno


Neuron Medical s.r.o.

Neuron Medical s.r.o. je specializovaná ambulantní zdravotnická péče poskytující odbornou péči v oblasti psychologie, nutriční terapie, tělovýchovné lékařství, neurologie a kardiologie. Společnost sídlí na adrese Polní 331/2a, Brno, Brno-město, Jihomoravský kraj. Odborným zástupcem společnosti je MARTIN FIALA.

Neuron Medical s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální péči v oblasti psychologie, nutriční terapie, tělovýchovné lékařství, neurologie a kardiologie. Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním kvalitní zdravotní péče. Naším cílem je poskytovat klientům komplexní a kvalitní péči, která jim pomůže dosáhnout jejich zdravotních cílů.

Vítejte na webových stránkách Neuron Medical s.r.o. na adrese http://www.arytmologie.cz, kde najdete více informací o našich službách a odbornících. Pokud hledáte kvalitní a profesionální zdravotní péči v oblasti psychologie, nutriční terapie, tělovýchovné lékařství, neurologie a kardiologie, Neuron Medical s.r.o. je tou správnou volbou.

Už vás nebaví žít s chronickou bolestí? Hledáte neinvazivní a efektivní způsob, jak urychlit hojení po operaci nebo zranění? Pak je pro vás magnetoterapie Biomag to pravé řešení!
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Neuron Medical s.r.o.

Název
Telefon
Email
WWW https://www.ckpbrno.cz/
Obor péče dd psycholog nutriční terapeut tělovýchovný lékař neurologie kardiologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MARTIN FIALA
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Neuron Medical s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]