Nemocnice Slaný, klinická biochemie Klinická biochemie Slaný


Nemocnice Slaný, klinická biochemie

Nemocnice Slaný, klinická biochemie je specializovaná ambulantní péče poskytující odbornou lékařskou péči v oboru klinické biochemie. Nemocnice se nachází na adrese Ouvalova 390/5 ve Slaném, okres Kladno, Středočeský kraj.

Nemocnice Slaný, klinická biochemie nabízí komplexní diagnostické a terapeutické služby v oboru klinické biochemie. Poskytuje kvalitní a moderní lékařskou péči, která je zaměřena na prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění. Nemocnice se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje komplexní péči o pacienty.

Nemocnice Slaný, klinická biochemie je odborným zástupcem Marcely Komrskové a Štěpána Votočka. Její webové stránky jsou www.nemsl.cz. IČ je 00875295.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Nemocnice Slaný, klinická biochemie

Název
Telefon
Email
WWW https://nemsl.cz
Obor péče dd klinická biochemie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MARCELA KOMRSKOVÁ, ŠTĚPÁN VOTOČEK
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Nemocnice Slaný, klinická biochemie

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]