MUDr. Patrícia Puklová Anesteziologie a intenzivní medicína Brno


MUDr. Patrícia Puklová

MUDr. Patrícia Puklová je specializovaná ambulantní lékařka s IČ 17499607, která poskytuje péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicína. Nachází se na adrese Bulharská 1320/29, Brno, Brno-město, Jihomoravský kraj.

MUDr. Patrícia Puklová nabízí kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicína. Její specializované služby jsou dostupné pro pacienty v Brně a okolí.

MUDr. Patrícia Puklová je zkušená lékařka, která se věnuje poskytování kvalitní a profesionální péče v oboru anesteziologie a intenzivní medicína.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Patrícia Puklová

Název
Obor péče dd anesteziologie a intenzivní medicína
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Patrícia Puklová

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]