MUDr. Martin Vavřina Anesteziologie a intenzivní medicína Brno


MUDr. Martin Vavřina

MUDr. Martin Vavřina je specializovaný lékař v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny, který poskytuje specializovanou ambulantní péči. Nachází se na adrese Viniční 4049/235, Brno, Brno-město, Jihomoravský kraj. MUDr. Martin Vavřina je registrován pod IČ 73820679.

MUDr. Martin Vavřina je zkušený lékař, který poskytuje kvalitní a profesionální péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny. Jeho cílem je poskytovat pacientům nejlepší možnou péči a zajistit, aby se cítili bezpečně a v dobrých rukou. MUDr. Martin Vavřina je vysoce kvalifikovaný lékař, který se neustále vzdělává a získává nové zkušenosti.

Pokud hledáte specializovanou ambulantní péči v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny, MUDr. Martin Vavřina je tou správnou volbou. Jeho profesionalita a zkušenosti jsou zárukou kvalitní péče.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Martin Vavřina

Název
Obor péče dd anesteziologie a intenzivní medicína
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Martin Vavřina

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]