MUDr. Jozef Krištof Plastická chirurgie Ostrava


MUDr. Jozef Krištof

MUDr. Jozef Krištof je specializovaným ambulantním lékařem v oboru plastické chirurgie. Nachází se v Ostravě na adrese Na Čtvrti 1659/22a a jeho IČ je 17531462.

MUDr. Jozef Krištof poskytuje kvalitní a profesionální péči v oboru plastické chirurgie v Moravskoslezském kraji. Nabízí širokou škálu služeb, včetně plastických operací, korekcí obličeje, liposukce, korekce prsou a mnoha dalších.

MUDr. Jozef Krištof je zkušeným lékařem, který se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních a bezpečných služeb. Jeho cílem je poskytnout pacientům nejlepší možnou péči a výsledky.

Pokud hledáte specializovanou ambulantní péči v oboru plastické chirurgie v Moravskoslezském kraji, MUDr. Jozef Krištof je tou správnou volbou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Jozef Krištof

Název
Email
Obor péče dd plastická chirurgie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Jozef Krištof

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]