MUDr. DAVID KOTAS Praktický lékař , praktický lékař Jihlava


MUDr. DAVID KOTAS

MUDr. David Kotas je praktický lékař s IČ 17591899, který poskytuje primární ambulantní péči a zdravotní péči poskytovanou ve vlastním sociálním prostředí pacienta - návštěvní službu. Nachází se na adrese Vrchlického 2497/57 v Jihlavě, okres Jihlava, kraj Vysočina.

MUDr. David Kotas je zkušený lékař, který poskytuje kvalitní a profesionální péči. Jeho cílem je poskytovat pacientům komplexní a kvalitní zdravotní péči, která je založena na vysoké úrovni odbornosti a lidském přístupu. Nabízí širokou škálu služeb, včetně preventivních prohlídek, diagnostiky a léčby.

MUDr. David Kotas je váš spolehlivý partner pro zdraví. Pokud hledáte kvalitní a profesionální lékařskou péči, neváhejte a navštivte jeho ordinaci v Jihlavě.

Celá ČR
fyzikální terapie
Zkuste pokročilé řešení magnetoterapie pro bolesti, otoky a křeče. Naše inovativní magnetoterapeutické přístroje přinášejí rychlou úlevu a pomáhají podpořit přirozený proces hojení těla.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. DAVID KOTAS

Název
Obor péče dd praktický lékař praktický lékař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. DAVID KOTAS

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]