MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o. Neurologie Brno


MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o.

MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o. je specializovaná ambulantní péče v oboru neurologie. Právnická osoba s IČ 01806092 sídlí na adrese Zahradníkova 494/2, Brno, Brno-město, Jihomoravský kraj. Odborným zástupcem je MUDr. Dagmar Sládková. Kontaktovat je možné na telefonním čísle +420533302367.

MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o. poskytuje specializovanou ambulantní péči v oboru neurologie. Právnická osoba s IČ 01806092 sídlí na adrese Zahradníkova 494/2, Brno, Brno-město, Jihomoravský kraj. Odborným zástupcem je MUDr. Dagmar Sládková. Kontaktovat je možné na telefonním čísle +420533302367.

MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o. je specializovaná ambulantní péče v oboru neurologie. Právnická osoba s IČ 01806092 sídlí v Brně, Brno-město, Jihom

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o.

Název
Telefon
Email
Obor péče dd neurologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce MUDr. Dagmar Sládková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Dagmar Sládková - Neurologie s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]