MUDr. Aneta Krajcová Plastická chirurgie Praha 4


MUDr. Aneta Krajcová

MUDr. Aneta Krajcová je vysoce kvalifikovaná plastická chirurgka poskytující ambulantní péči v Praze 4. Její kancelář se nachází na adrese Antala Staška 1670/80 v Hlavním městě Praha.

MUDr. Aneta Krajcová je zkušená lékařka s více než desetiletou praxí v oboru plastické chirurgie. Její specializace zahrnuje všechny oblasti plastické chirurgie, včetně estetické chirurgie, rekonstrukční chirurgie a léčby popálenin.

MUDr. Aneta Krajcová je certifikovaná lékařka s IČ 88259421 a její kvalifikace je potvrzena mnoha významnými certifikáty. Jejím cílem je poskytovat vysoce kvalitní a bezpečnou péči o pacienty.

MUDr. Aneta Krajcová je vášnivou lékařkou, která se neustále vzdělává a zlepšuje své dovednosti. Pokud hledáte vysoce kvalifikovanou plastickou chirurgku v Praze 4, MUDr. Aneta Krajcová je tou správnou volbou.

Vyzkoušejte patentovanou 3d magnetoterapii od českého výrobce. Ideální na řešení bolesti, otoků a křečí. Naše přístroje využívají zdravotnická zařízení ve 30 zemích světa a tisíce lidí u sebe doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MUDr. Aneta Krajcová

Název
Email
Obor péče dd plastická chirurgie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MUDr. Aneta Krajcová

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]