Mgr. Veronika Buldová Fyzioterapeut Krmelín


Mgr. Veronika Buldová

Mgr. Veronika Buldová je fyzioterapeutka s IČ 17514614, která poskytuje kvalitní péči v obci Krmelín v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Nachází se na adrese Zdravotní 215.

Mgr. Veronika Buldová je zkušená fyzioterapeutka, která poskytuje komplexní péči v oblasti rehabilitace a prevence. Nabízí širokou škálu služeb, včetně manuální terapie, masáží, cvičební terapie, léčebného cvičení a dalších.

Mgr. Veronika Buldová je profesionálka, která se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a zajišťuje, aby její pacienti dostali to nejlepší možné ošetření.

Pokud hledáte kvalitního fyzioterapeuta v oblasti Krmelín, Moravskoslezský kraj, neváhejte a vyhledejte Mgr. Veroniku Buldovou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Mgr. Veronika Buldová

Název
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Mgr. Veronika Buldová

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]