Mgr. Anna Hrbatá Fyzioterapeut Slaný


Mgr. Anna Hrbatá

Mgr. Anna Hrbatá je specializovaná fyzioterapeutka poskytující ambulantní péči v obci Slaný, okres Kladno, Středočeský kraj. Mgr. Anna Hrbatá je registrována pod IČ 11737549 a její kancelář se nachází na adrese Na Hradbách 248/4.

Mgr. Anna Hrbatá nabízí komplexní fyzioterapeutickou péči, která zahrnuje léčebnou rehabilitaci, prevenci a konzultace. Její specializace zahrnuje léčbu pohybového aparátu, neurologických onemocnění, ortopedických onemocnění a dalších.

Mgr. Anna Hrbatá je certifikovaná fyzioterapeutka s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Její cílem je poskytnout klientům kvalitní a profesionální péči, která jim pomůže dosáhnout jejich cílů.

Pokud hledáte kvalitní fyzioterapeutickou péči v obci Slaný, okres Kladno, Středočeský kraj, neváhejte a navštivte Mgr. Annu Hrbatou.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Mgr. Anna Hrbatá

Název
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Fyzická osoba
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Mgr. Anna Hrbatá

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]