Medilam ergonomics s.r.o. Opava


Medilam ergonomics s.r.o.

Medilam ergonomics s.r.o. je specializovaná ambulantní zdravotnická péče poskytující služby v oboru praktického lékařství, ORL, neurologie a kardiologie. Nachází se na adrese Krnovská 57/14, Opava, okres Opava, Moravskoslezský kraj. Odborným zástupcem je Tomáš Urbánek.

Medilam ergonomics s.r.o. nabízí kvalitní a profesionální služby v oblasti ambulantní péče a specializované ambulantní péče. Poskytuje komplexní služby v oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie a kardiologie. Jeho odborní lékaři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním kvalitní zdravotní péče.

Medilam ergonomics s.r.o. je spolehlivým partnerem pro všechny pacienty, kteří hledají kvalitní a profesionální zdravotní péči. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie a kardiologie. Jeho odborní lékaři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s poskytováním kvalitní zdravotní péče.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Medilam ergonomics s.r.o.

Název
Obor péče dd praktický lékař ORL neurologie kardiologie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce TOMÁŠ URBÁNEK
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Medilam ergonomics s.r.o.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]