MeDiLa spol. s r.o., odběrová místnost Klinická biochemie Litomyšl


MeDiLa spol. s r.o., odběrová místnost

MeDiLa spol. s r.o. je specializované odběrové místo poskytující kvalitní a profesionální péči v oboru klinické biochemie. Nachází se v Litomyšli v Pardubickém kraji na adrese Bří Šťastných 645. MeDiLa spol. s r.o. je registrována pod IČ 63217767.

MeDiLa spol. s r.o. poskytuje širokou škálu služeb v oboru klinické biochemie. Nabízí komplexní diagnostické služby, včetně laboratorních testů, konzultací a poradenství. MeDiLa spol. s r.o. je vedeno odbornými zástupci Ing. Martinou Matějů, Ing. Zuzanou Tajbrovou, Jiřím Řezníčkem a Zuzanou Kala Grofovou.

MeDiLa spol. s r.o. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem specializované ambulantní péče v oboru klinické biochemie. Na webových stránkách http://www.medila.cz najdete více informací o službách, které poskytují.

Trápí vás bolesti zad, kloubů, svalů? Už nečekejte a vyzkoušejte domácí magnetoterapii Biomag. S Biomagem máte úlevu od bolesti vždy po ruce, ušetříte za rehabilitace a léky a aplikujete terapii pohodlně doma.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - MeDiLa spol. s r.o., odběrová místnost

Název
WWW https://www.medila.cz
Obor péče dd klinická biochemie
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Ing. Martina Matějů, Ing. Zuzana Tajbrová, Jiří Řezníček, Zuzana Kala Grofová
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - MeDiLa spol. s r.o., odběrová místnost

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]