Mediclinic a.s. Praktický lékař pro děti Praha 5


Mediclinic a.s.

Mediclinic a.s. je praktický lékař pro děti, který poskytuje ambulantní péči. Nachází se na adrese Ostrovského 253/3, Praha 5, Hlavní město Praha

Odborný zástupce je Alena Hanzlová, Alena Přívarová, Barbora Vaňáková, Cecilie Davidová, Daniela Soukupová, Eva Burešová, Jan Čapek, Jana Štolfová, Jitka Klinderová, Lenka Eidlpezová, Lenka Tůmová, Lucie Baxová, Martin Pokorný, Martina Unzeitigová, Milena Schrötterová, MUDr. Miroslav Přibyl a Věra Procházková.

Mediclinic a.s. je zapsaný v obchodním rejstříku pod IČ 27918335. 

Na webových stránkách http://www.mediclinic.cz je k dispozici více informací o jejich službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Mediclinic a.s.

Název
Telefon
Email
WWW https://www.mediclinic.cz
Obor péče dd praktický lékař pro děti
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce Alena Hanzlová, Alena Přívarová, Barbora Vaňáková, Cecilie Davidová, Daniela Soukupová, Eva Burešová, Jan Čapek, Jana Štolfová, Jitka Klinderová, Lenka Eidlpezová, Lenka Tůmová, Lucie Baxová, Martin Pokorný, Martina Unzeitigová, Milena Schrötterová, MUDr. Miroslav Přibyl, Věra Procházková
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Mediclinic a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]