Mediclinic a.s. Praktický lékař Most


Mediclinic a.s.

Mediclinic a.s. je praktický lékař poskytující primární ambulantní péči. Nachází se na adrese J. E. Purkyně 270/5 v Mostě, v okrese Most, Ústecký kraj.

Mediclinic a.s. je odborně zastoupeno ALŽBĚTOU VOGELOVOU, Bořkem Mikulášem, IVANOU ALFERIOVOU, Milanem Janáčkem, MUDr. JAROSLAVEM VRÁTNÝM, MUDr. Jitkou Sigmundovou, MUDr. MILOSLAVOU KUČEROVOU, MUDr. Miroslavou Ničovou, MUDr. OLGOU JANOUŠKOVOU a MUDr. VLASTOU KITTLEROVOU.

Na webových stránkách http://www.mediclinic.cz je k dispozici více informací o jejich službách.

✓Úleva od bolesti: Magnetoterapie pomáhá zmírnit bolest tím, že zklidňuje nervové cesty a snižuje zánět. ✓Podpora hojení a regenerace: Pomáhá urychlit hojení po zubních zákrocích zvýšením průtoku krve a dopravou živin do postižené oblasti. ✓Snížení zánětu a otoků: Efektivně redukuje záněty a otoky, což vede k rychlejšímu a méně bolestivému uzdravení.

Komerční sdělení

Informace a kontakty - Mediclinic a.s.

Název
Telefon
Email
WWW https://www.mediclinic.cz
Obor péče dd praktický lékař
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce ALŽBĚTA VOGELOVÁ, Bořek Mikuláš, IVANA ALFERIOVÁ, Milan Janáček, MUDr. JAROSLAV VRÁTNÝ, MUDr. Jitka Sigmundová, MUDr. MILOSLAVA KUČEROVÁ, MUDr. Miroslava Ničová, MUDr. OLGA JANOUŠKOVÁ, MUDr. VLASTA KITTLEROVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Mediclinic a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]