Medica CZ, a.s. Fyzioterapeut Králův Dvůr


Medica CZ, a.s.

Medica CZ, a.s. je společnost poskytující ambulantní fyzioterapeutickou péči. Nachází se v Průmyslové 614 v Králův Dvůr, okres Beroun, Středočeský kraj. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod IČ 28381947. Odborným zástupcem je JAN GERLE a MARKÉTA PERNIČKOVÁ.

Medica CZ, a.s. nabízí kvalitní ambulantní fyzioterapeutickou péči. Poskytuje širokou škálu služeb, včetně rehabilitace, masáží, léčby bolesti a dalších. Společnost je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních služeb a zajišťuje, aby její pacienti dostali nejlepší možnou péči.

Medica CZ, a.s. je vysoce kvalifikovaným poskytovatelem fyzioterapeutické péče. Její odborníci jsou certifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním kvalitních služeb. Společnost se zavazuje k poskytování bezpečné a účinné péče, která pomůže pacientům dosáhnout jejich cílů.

Medica CZ, a.s. je váš spolehlivý partner pro ambulantní fyzioterapeutickou péči. Její odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a poskytují kvalitní služby. Pokud hledáte kvalitního poskytovatele fyzioterapeutické péče, Medica CZ, a.s. je tou správnou volbou.

Zkraťte dobu rekonvalescence po operaci s pomocí magnetoterapie Biomag. Dlouhodobě ověřené výsledky.
Komerční sdělení

Informace a kontakty - Medica CZ, a.s.

Název
Telefon
Email
Formy péče
Obor péče dd fyzioterapeut
Druh péče
Ulice
Obec
Okres
Kraj
Typ osoby Právnická osoba
Odborný zástupce JAN GERLE, MARKÉTA PERNIČKOVÁ
Zdroj dat v této tabulce: Národní registr poskytovatelů zdravotnických služeb ( https://nrpzs.uzis.cz/ - otevřená data).

Mapa - Medica CZ, a.s.

Klasifikace nemocí
Přihlášení

Katalog zdravotnických zařízení pro celou ČR

Provozovatel webu: Biomag Medical s.r.o., IČ: 06480853. Email: [email protected]